28-3-2016: Cursa de fons de Canovelles (15 km. no homologats)
295. Alfred Torrents 1h 29'34" oficials - 1h 29'37" reals
Cursa de 5 km. anul.lada per moltes errades al circuit
Milles de promoció sense classificacions amb Marina Roselló i Martí Sánchez
2-4-2016: El Prat, campionat de Catalunya de clubs infantil-aleví
Infantil F
18enes per equips
80: 26 Ainhoa Perona 12"72
150: 17 Sara Adjar 22"75
600: 17 Júlia Mumbauer 2'02"67
1000: 16 Marina Roselló 3'49"86
3000:
3 Sara Adjar 11'42"62
80 tanques: 13 Edit Godoy 16"49
220 tanques: 14 Edit Godoy 39"45
1000 obstacles: 10 Laura García 3'46"25
alçada: 11 Daniela Elvira 1'20
perxa:---------------
llargada: 24 Aina Manrique 3'39 (vent 0'0)
triple: 26 Ainhoa Perona 7'69
pes: 19 Yasmin Blal 6'41
disc: 24 Gisela Miras 10'28
javelina: 13 Yasmin Blal 13'85
martell: 19 Gisela Miras 15'18
3 km marxa: 13 Laia Garcia 20'25"62
4 x 80: Laia Garcia, Marina Roselló, Violant Parejo i Júlia Mumbauer ????? falta a les classificacions
4 x 200: 23 Daniela Elvira, Laura García, Aina Manrique, Violant Parejo 2'16"57
Infantil M
18ens per equips
80: 21 Isaac Coll 13"11
150: 14 Martí Sánchez 22"11
600: 19 Pol Ibáñez 1'57"25
1000: retirat Isaac Coll
3000: 6 Martí Sánchez 10'52"56
80 tanques: 10 Josep Oriol Molina 15"66
220 tanques: 4 Josep Oriol Molina 35"45
1000 obstacles: 13 Tomàs Meulenkamp 3'43"84
alçada: 20 Tomàs Meulenkamp 1'15
perxa:---------------
llargada: 17 Cristian Garí 3'78 (vent -2'4 m/s)
triple: 16 Pol Ibáñez 8' 09
pes: 13 Albert Sans 7'27
disc: 19 Adrià Pérez 13'11
javelina: 18 Cristian Garí 16'14
martell: 4 Albert Sans 20'10
3 km marxa: 13 Àlex Hernández 20'05"27
4 x 80: 18 Carlos Magro, Pol Montoro, Adrià Pérez, Pol Salas 59"93
4 x 200: 19 Àlex Hernández, Carlos Magro, Pol Montoro, Pol Salas 2'30"83
Aleví F
21enes per equips
60: 14 Isabel Molina 9"70
600: 17 Ariadna Rovira 2'05"09
2000: 10 Alana Ordoyo 7'59"13
60 tanques: 23 Georgina Meulenkamp 12"75
alçada: 7 Sarah Bax 1'15
perxa: ------
llargada: 30 Claudia Grajera 2'70
pes: 20 Mireia Palacín 4'42
disc: ----------
pilota: 10 Lucía Poveda 14'64
2 km marxa: 15 Noa Martínez 13'23"93
4 x 60: 23 Claudia Grajera, Isabel Molina, Alana Ordoyo, Mireia Palacín 40"68
3 x 600: 7 Sarah Bax, Georgina Meulenkamp, Ariadna Rovira 6'27"51
Aleví M
6ens per equips
60: 9 Pau Lancho 9"67
600: 6 Jan Fernández 1'58"9
2000:
2 Xavier Álvarez 7'01"8
60 tanques: 8 Nicola Rivolta 11"46
alçada: 10 Mathis Itchart 1'13
perxa: ------
llargada: 4 Nil de Lanuza 3'80
pes: 21 Èric Colomer 4'80
disc: 16 Joel Moragas 11'95
pilota: 10 Pol Galeote 20'28
2 km marxa: 9 Iván Molina 13'05"3
4 x 60: 13 Xavier Álvarez, Èric Colomer, Pau Lancho, Nicola Rivolta 38"4
3 x 600: 6 Nil de Lanuza, Jan Fernández, Mathis Itchart 6'08"21
2-4-2016: Manresa, campionat de Catalunya universitari
Proves obertes a no universitaris
1000 F: 10. Maria Mas 3'36"34, 11. Eva Molina 3'50"72
3000 F: 6. Laila Vivas 11'34"38
1000 M:
Albert López 2'42"57 (rècord del club veterà M45)
3-4-2016: El Prat, campionat de Catalunya de clubs cadet-benjamí
Benjamins femenines
4es per equips
60: 15 Helena Adalid 10"55
1000: 14 Alejandra Cunillera 4'06"20
alçada:
3. Marina Polo 1'00llargada:
1. MAR ESPARTERO 3'22
pilota:15 Anna Roselló 10'30
1 km marxa: 9 Carlota Colomer 6'50"96
4 x 60:
8 Helena Adalid, Carlota Colomer, Mar Espartero, Marina Polo 41"79 (rècord del club)
Benjamins masculins
2ons PER EQUIPS
60: 4 David Álvarez 10"17
1000:
1. MAX ORDOYO 3'31"43alçada: 25 Pau Coria 0'85
llargada: 14. Daniel Moreno 2'85
pilota: 8 Pau Perona 20'47
1 km marxa:
1. ELOI ANTON 5'46"27
4 x 60: 5. David Álvarez, Asier Hernández, Max Ordoyo, Pau Perona 40"46
3-4-2016: Mitja marató de Montornés
Mitja marató
|
Temps oficial |
Temps real |
Silvia Martínez |
1h 45'14" |
1h 45'03" |
|
|
|
Rubén Fajardo |
1h 27'18" |
1h 27'08" |
Pedro Gómez |
1h 31'46" |
1h 31'16" |
Salah Benyazid |
1h 35'06" |
1h 35'06" |
Fernando Quintana |
1h 39'58" |
1h 39'17" |
José Antonio Ballesta |
1h 41'21" |
1h 39'55" |
Alfonso del Rey |
1h 41'41" |
1h 41'16" |
David Martínez |
1h 47'49" |
1h 46'22" |
Josep Fuentes |
1h 47'49" |
1h 46'22" |
Alfred Torrents |
2h 07'07" |
2h 05'39" |
Mariano Ruiz |
2h 31'02" |
2h 28'55" |
Jaume Planas |
retirat |
|
6 km
|
Temps oficial |
Temps real |
Xantal Oller |
26'11" |
26'01" |
Sonia Soriano |
32'44" |
31'17" |
Olga López |
33'19" |
33'21" |
|
|
|
Javier Pérez |
28'15" |
27'25" |
Curses de promoció
Infantil F:
1. AINHOA PERONA
Aleví M:
3. Xavier Álvarez
Benjamí M:
1. DAVID ÁLVAREZ, 15. Pau Perona
Minis M:
2. Max Perona
3-4-2016: Mitja marató de Madrid
Judith Artigas 1h 59'21" oficial - 1h 53'27" real
3-4-2016: Santa Coloma de Gramanet, control de llançaments
martell juvenil M: Oriol Miras 41'01, Enric Sans nuls
3-4-2016: Els Hostalets de Balenyà, cursa del Roc Gros (21 km de muntanya amb 2.146 m de desnivell)
24. Gisela Gilabert 3h 00'47" - 3h 00'47"
61. Víctor Bravo 2h 07'34" - 2h 07'28"
Manuel Molina 3h 04'35" - 3h 04'20"
3-4-2016: Marató per relleus de Sant Joan Despí
Maimakansu (reforçats amb Sergi Martín) 4rts amb 2h 39'04"