13-2-2016: Sabadell, control cadet-juvenil en pista coberta
400 F: Ariadna Ollé 1'03"35
60 M: Juan Sánchez 7"50, Martí Grau 7"71
400 M: Pau Rey 54"52, Pol Bassons 54"53
800 M: Oussama Blal 2'06"48
13-2-2016: Sabadell, eliminatòries campionat de Catalunya infantil i cadet de 4 x 200 en pista coberta
Cadet F: 31enes Carla Alfonso, Andrea Bermúdez, Mercé Sánchez i María Bermúdez 2'06"36
Cadet M: Sergi Adalid, Màxim Grau, Manel Riera i Gerard Navarro desqualificats article 170.18
Infantil F: Sara Adjar, Daniela Elvira, Aina Manrique i Ainhoa Perona desqualificade article 163.3
Infantil M: 16ens Tomàs Meulenkamp, Martí Sánchez, Josep Molina i Isaac Coll 1'59"75
13-2-2016: Sant Celoni, control en pista
2000 aleví M: Xavier Álvarez 7'17"0
1000 benjamí M: David Álvarez 3'55"6
14-2-2016: Girona, campionat de Catalunya de cros (excepte veterans i pre-benjamins)
CURSES DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA
Sènior F
36. Beatriz Domínguez, 37. Verónica Fernández, 39. Xantal Oller, 41. Ana Esther Fidalgo, 42. Silvia Martínez, 43. Eva Riera, 45. Ángela Pareja. 7enes per equips
Cadet F
42. Mercè Sánchez
Infantil F
19. Sara Adjar, 91 Daniela Elvira, 106. Laura García, 118. Martina Collet, 128. Ainhoa Perona, 138. Aina Manrique, 162. Laia Raja, 170. Júlia Mumbauer. 13enes per equips
Aleví F
39. Alana Ordoyo, 48. Ariadna Rovira, 150. Georgina Meulenkamp, 154. Noa Martínez, 171. Isabel Molina, 185. Claudia Grajera. 16enes per equips
Benjamí F
22. Alejandra Cunillera, 47. Helena Adalid, 54. Marina Polo, 80, Carlota Colomer, 91. Mar Espartero. 8enes per equips
Sènior M
78. Manuel Vázquez, 95. Juan Pedro Sanz, 98. Pepe Povedano, 100. Ismael Martínez, 101. Prudencio Pérez
Juvenil M
43. Dan Vivas, 59. Ismael Adjar
Cadet M
2. MARC FERNÁNDEZ , 86. Víctor Ballesta, 101. Albert Mayo
Infantil M
35. Martí Sánchez, 61. Josep Oriol Molina, 98. Tomàs Meulenkamp, 127. Isaac Coll, 128. Àlex Hernández, 159. Carlos Magro, 170. Albert Sans. 14ens per equips
Aleví M
14. Xavier Álvarez, 60. Jan Personat, 64. Mathis Itchart, 136. Pol Galeote, 141. Set Pujol, 177. Mauro Serralvo, 181. Joel Moragas, 199. Gerard Navarro, 200, Jonam Izquierdo, 204. Eduard Pons, 206. Iván Molina, 209. Adrián Muñoz, 223. Èric Colomer. 10ens per equips
Benjamí M
3. MAX ORDOYO, 16. ELOI ANTON, 35. DAVID ÁLVAREZ, 44. PAU CORIA , 55. Joel García, 56. Asier Hernández, 59. Daniel Moreno, 91. Rubén Pereira, 109. Pol Álvaro, 121. Guiu Coll, 125. Pau Perona, 137. Albert Garcia, 152. Mario Navarri, 164. Adrià Sáez, 167. Pablo Lemos, 169. David Sánchez.
2ons PER EQUIPS
CURSES FORA DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA
Pre-benjamí F
4. Natalia Calvache, 12. Salma Belarhzal, 15. Aina Garcia, 16. Leyre Lozano, 19. Leyre Cortés, 20. Martina Galeote, 21. Sonia Hita
Pre-benjamí M
1. LUCA ITCHART, 3. Aleix Cambeiro, 9. Víctor Ruiz, 10. Unai Ezquerra, 19. Adrián Soto, 35. Marc Sorribas, 37. Daniel Molina, 50. Oliver Sánchez, 51. Lluc Colomer, 59. Pau Moragas
14-2-16: Mitja marató de Barcelona
|
Temps oficial |
Temps real |
Nabi Abdelkader |
1h 17' 46" |
1h 17' 44" |
Sergi Martín |
1h 20' 28" |
1h 20' 19" |
Jaume Planas |
1h 25' 38" |
1h 25' 29" |
Rubén Fajardo |
1h 28' 14" |
1h 27' 56" |
Daniel Espartero |
2h 05' 11" |
1h 57' 27" |
Alfred Torrents |
2h 08' 30" |
2h 02' 28" |
José Gómez |
2h 10' 28" |
2h 03' 24" |
14-2-2016: Sabadell, campionat de Catalunya absolut en pista coberta
1500 F: 6. Laura Pelegrí 5'00"79
1500 M: 12. Daniel Campo 4'03"19