213/28-3-2015: Torun (Polònia), campionat d' Europa veterà en pista coberta
Pentatló F45:
8. Emma Olasz 2.601 punts (rècord del club F45 i F40)
60 tanques (0' 762): 8ª 11"01 (735 punts)
alçada: 7ª 1'27 (588)
pes (4 kg): 10ª 6'8 (408)
llargada: 8ª 4'04 (492)
800: 6ª 3'05"82 (468)
28-3-15: Castellar del Vallès, jornada prèvia campionat de Catalunya benjamí per relleus i control infantil-aleví-benjamí
Prèvia campionat de Catalunya per relleus 4 x 60
28. Mireia Palacín, Noa Martínez, Mar Espartero i Marina Polo 43"7
22. David Álvarez, Mathis Itchart, Nicola Rivolta i Pau Perona 41"9
44. Iván Molina, Pol Galeote, Èric Colomer i Daniel Moreno 48"0
60 llisos control
Mireia Palacín 10"9, Noa Martínez i Mar Espartero 11"2
Mathis Itchart 9"4, Nicola Rivolta 9"7, Èric Colomer 10"0, Pau Perona 10"5, Iván Molina 10"6, Pol Galeote 11"2 i Daniel Moreno 11"5
28-3-2015: El Prat, control infantil-aleví-benjamí
Infantil F
80: Carla Alfonso 11"7, Mercè Sánchez 12"5
150: Carla Alfonso 22"2
3000: Mariona Mas 12'25"3, Mercè Sánchez 13'07"5
llargada: Carla Alfonso 4'00
Infantil M
80: Màxim Grau 11"9, Josep Oriol Molina 13"0, Albert Mayo 13"1
150: Màxim Grau 21"9
3000: Albert Mayo 12'23"4, Jofre Triquell 13'34"6, Albert Sans 13'38"4
220 tanques: Josep Oriol Molina 39"2
llargada: Màxim Grau 3'53, Jofre Triquell 3'36, Albert Mayo 3'26, Cristian Garí 3'23
Aleví F
60: Edit Godoy 9"8, Marina Roseeló 10"6, Laia Garcia 10"7, Claudia Grajera 11"0
2000: Sara Adjar 7'17"1, Laia Garcia 9'29"7
llargada: Edit Godoy 2'92, Claudia Grajera 2'66
pilota: Marina Roselló 11'35
Aleví M
60: Pol Ibáñez 9"4, Martí Sánchez 9"5
2000: Martí Sánchez 7'20"8, Pol Ibañez 7'38"9, Gerard Navarro 9'28"2
llargada: Nil de Lanuza 3'34
disc: Adrià Pérez 7'47
pilota: Nil de Lanuza 21'74, Gerard Navarro 9'54, Adrià Pérez 9'52
28-3-2015: Serrahima, Trofeu Mar Gómez i Joaquim Risueño
100 F: Alba Grau 13"39 (0'0)
400 F: Laura Pelegrí 1'06"35
100 M: Martín Grau 12"41 (-0'1)
400 M: Pol Bassons 58"60
28-3-2015: Sant Celoni, control de primavera en pista
2000 aleví M: Xavier Álvarez 7'34"7
28-3-2015: Sant Quirze del Vallès, cursa nocturna dels Mussols (13 km de muntanya amb 700 metres de desnivell)
18. Víctor Bravo 59'19"
29-3-2015: Montgat, cursa BH per les addiccions (distàncies no homologades)
10 km
Posició |
Atleta |
Temps oficial |
Temps real |
11 (3ª F3) |
Beatriz Domínguez |
48' 38" |
48' 32" |
75 |
Yolanda Mirón |
1h 00' 14" |
59' 48" |
76 |
Anna Isabel Personat |
1h 00' 14" |
59' 48" |
|
|
|
|
19 (2on M1) |
Marc Fernández |
38' 13" |
38' 13" |
47 |
Rubén Fajardo |
40' 38" |
40' 35" |
118 |
Lorenzo Buitrago |
44' 50" |
44' 44" |
118 |
Lorenzo Buitrago |
44' 50" |
44' 44" |
5 km
Posició |
Atleta |
Temps oficial |
Temps real |
10 |
Esther Molina |
24' 52" |
24' 47" |
|
|
|
|
8 |
Antonio Fernando Roldán |
17' 30" |
17' 29" |
11 (2on M3) |
Daniel Fernández |
18' 04" |
18' 04" |
35 |
Xavier Álvarez |
20' 38" |
20' 37" |
67 |
David Álvarez |
24' 52" |
24' 49" |
79 |
José Gómez |
25' 41" |
25' 08" |
359 |
Jan Fernández |
59' 19" |
59' 19" |
67 |
David Álvarez |
24' 52" |
24' 49" |
79 |
José Gómez |
25' 41" |
25' 08" |
600 metres promoció
2. David Álvarez, 9. Iván Molina