26-10-13: Cros de Santa Susanna
Open F:
3. Laura Pelegrí 15'58" (9 arribades)
Veterà F:
2. Ana Esther Fidalgo 19'06" (5 arribades)
Cadet F: 4. Núria Reina 8'53", 12. María Martínez, 13. Laura Jiménez, 14. Laura Cerdà (14 arribades)
Infantil F: 17. Nadia Roncero, 18. Mercè Sánchez, 24. Aina Miguel, 31. Gisela Lancho, 33. Ariadna Navarro, 40. Júlia Barri, 43. Aida Suitino (44 arribades)
Aleví F:
3. Sara Adjar 4'48", 8. Mariona Mas 5'09", 11. Laia Palacín, 13. Ariadna Navarro, 17. Daniela Elvira, 21. Clara Miguel, 22. Martina Collet, 25. Laia Garcia, 28. Marina Roselló, 33. Joana Soler, 34. Edit Godoy, 37. Abril Guerrero, 39. Yasmin Blal, 40. Anna Guerrero (47 arribades)
Benjamí F:
3. Alana Ordoyo 4'06", 12. Noa Martínez, 17. Mireia Palacín, 19. Claudia Gragera, 22. Natalia Arranz, 23. Laura Laso, 31. María Bejarano, 35. Carla Soler (42 arribades)
Pre-benjamí F
: 1. VALERIA SÁNCHEZ 2'03", 2. Júlia Guerrero 2'05", 3. Ada Gallardo 2'08", 6. Marina Polo 2'10", 15. Elia Guissassola, 17. Anna Roselló (29 arribades)
Minipre-benjamí F:
1. NIA GALLARDO 2'09"
Veterà M:
2. Dani Fernández 18'32", 16. Juan Pedro Sanz, 29. David Cocera (33 arribats)
Cadet M: 8. Pau Rey 13'23", 9. Juan Sánchez 13'26", 19. Enric Sans, 20. David González (22 arribats)
Infantil M:
1. SERGI ADALID 9'13", 2. Marc Fernández 9'16", 5. Daren Pavón 10'00", 6. Víctor Ballesta 10'00", 10. Jan Mas 10'24", 12. Marc Garí, 14. Gil Espada, 20. Marc Miralles, 24. Àlex Fontanals, 32. Yannick Beaudet (39 arribats)
Aleví M:
3. Martí Sánchez (C.N. Mataró) 7'26", 10. Pol Ibáñez 7'53", 11. Josep Oriol Molina, 13. Cristian Garí, 17. Albert Sans, 24. Pol Salas, 28. Adrià Mataró (43 arribats)
Benjamí M:
1. JAN FERNÁNDEZ 5'10", 6. Pau Lancho 5'32", 9. Jan Gallardo 5'42", 10. Víctor Plaza 5'42", 21. Albert Luque, 36. Jordi Sabán, 38. Eduard Pons, 41. Eloy Gutiérrez (50 arribats)
Pre-benjamí M:
2. Max Ordoyo 3'57", 3. Guillem Miguel 4'07", 5. David Álvarez 4'16", 6. Zelàlem Collet 4'18", 10. Èric Soler 4'38", 19. Daniel Calvache, 33. Assier Hernández, 38. Alfonso del Rey, 42. Blas Asensio (56 arribats)
26-10-13: Serrahima, campionat social AAC de promoció
Cadet F
100 (+0'6 m/s): Irene Reboredo 12"8, Emma Palà 13"5, Carla Rodríguez 13"8, Ruth Díaz 13"9
llargada: Emma Palà 4'63 (-0'1), Irene Reboredo 4'37 (-0'1), Ruth Díaz 3'84 (0'0), Carla Rodríguez 3'61 (0'0)
Aleví femení
Carla Alfonso 9"2 en 60m 3'40 en llargada i 5'63 en pes
Cadet M
1000: Pol Bassons 3'08"9, Dan Noah Vivas 3'14"4
Infantil M
80: Arega Puig 10"1, Joan Cebrià 11"2
1000: Ismael Adjar 3'06"7, Oussama Blal 3'09"9
llargada: Arega Puig 4'51, Joan Cebrià 3'63
Aleví M
Gerard Martínez 11"8 en 60, 2'46 en llargada i 6'44 en pes
26-10-13: Granollers, el Tast de la mitja (10 km. no homologables per l' excessiu desnivell)
Posició |
Atleta |
Temps oficial |
Temps real |
57 |
Xantal Oller |
48' 01" |
47' 46" |
149 |
Montse Prats |
52' 39" |
52' 23" |
|
|
|
|
19 |
José Ríos (Ríos Running) |
33' 58" |
33' 57" |
74 |
Rubén Fajardo |
37' 05" |
36' 58" |
436 |
Fernando Solanes |
43' 58" |
43' 42" |
596 |
Ismael Martínez |
45' 55" |
45' 39" |
27-10-13: Sant Antoni de Vilamajor, Trail Fem Sui (26.000 m amb 3.100 m de desnivell
71. Javier Pérez 3h 19'50" oficial - 3h 19'34" real
87. Pablo Alfimif 3h 27'51" oficial - 3h 27'50" real
27-10-13: Sant Llorenç Savall, marató de muntanya de Catalunya
Cursa de mitja marató
7. Francesc de Lanuza
1h 46'59"
27-10-13: Barcelona, milla urbana de Sarrià
Veterà F35:
1. Mª HELENA GAETA 6'16"
Veterà M50:
1. JOAQUÍN JOYAS 4'58"
Veterà M35:
1. ALBERT LÓPEZ 4'43"