5-6-13: Critèrium Campmany
1500 F: Laura Pelegrí 4'56"29, Omaima Blal 5'09"31, retirades Mª Helena Gaeta (llebre) i Laila Vivas
100 M: Jordi Mirmi fill 12"55 (+0'6 m/s), Jordi Mirmi pare 12"57 (+0'6)
400 M: Biel Mayans 53"32, Martyn Baker 1'00"10
1500 M: Albert Cuartero 4'14"18
8-6-13: Zaragoza, final pel títol de Divisió d' Honor femenina
5 km marxa F: 4. Raquel González (FCB) 22'11"03
4 x 400: 3. A.A. Catalunya (amb Sara Dorda) 3'45"37
1. Valencia Terra i Mar 147, 2. F.C. Barcelona 112, 3. A.D. Marathon 92'5, 4. Playas de Castellón 87, 5. Piélagos Inelecma 77, 6. A.A. Catalunya 69'5, 7. Simply Scorpio 71 68, 8. At. San Sebastián 66
8/9-6-13: Castellar del Vallès, jornada prèvia campionat de Catalunya cadet-infantil-aleví-benjamí
La jornada matinal de dissabte s' ha ajornat per culpa de la pluja.
En negreta, els classificats per a la final.
Cadets (dia 9)
100 F (-2'8):
9. Irene Reboredo 13"39
300 F: 22. Ruth Díaz 46"81
3000 F:
15. Núria Reina 13'07"66
1500 obstacles F: 16. Montse de Paco 6'30"36
llargada F: 22: Emma Palà 4'47 (+0'2)
javelina F:
5. Emma Palà 26'68
3 km marxa F:
10. Laura Cerdà 18'55"30
Infantils (dia 8)
150 M:
8. Gerard Chiva 20"11, 9. Arega Puig 20"24
1000 M:
7. Sergi Adalid 3'16"28, 8. Nil Mas 3'17"14, 10. Oussama Blal 3'21"12
3000 M:
9. Ismael Adjar 10'50"79
220 tanques:
5. Oussama Blal 33"73
alçada M:
1. PAU REY 1'53, 16. Ismael Adjar 1'31
javelina M:
5. Oriol Miras 25'62, 7. Juan Sánchez 24'63
Alevins (dia 8)
2000 M:
2. MARC FERNÁNDEZ 6'53"36 (RÈCORD DEL CLUB), 18. Josep Oriol Molina 7'29"88, 29. Marcel Ardil 7'56"93
pilota M: 23. Cristian Garí 23'23
Benjamins (dia 9)
60 F:
9. Edit Godoy 9"85
1000 F:
4. Sara Adjar 3'49"52
alçada F:
3. Edit Godoy 1'01
pilota F: 20. Ariadna Navarro 12'56
60 M: 21. Pol Ibáñez 10"10
1000 M:
14. Xavier Álvarez 3'41"96, 28. Pol Ibáñez 3'52"89
9-6-13: Albacete, campionat d' Espanya de mitja marató
Posició |
Atleta |
Temps oficial |
Temps real |
Observacions |
19 F40 |
Ana Esther Fidalgo |
1h 47' 36" |
1h 47' 28" |
MMP |
20 F45 |
Xantal Oller |
1h 45' 45" |
1h 45' 27" |
MMP oficial |
|
|
|
|
|
9 M65 |
Prudencio érez |
1h 38' 38" |
1h 38' 30" |
rècord club M65 |
34 M40 |
Daniel Fernández |
1h 20' 29" |
1h 20' 26" |
|
107 M45 |
Juan Pedro Sanz |
1h 33' 23" |
1h 33' 05" |
MMP |
124 M45 |
Pedro Cocera |
1h 34' 35" |
1h 34' 17" |
|
9-6-13: Cursa de 10 km de Pineda de Mar
Posició |
Atleta |
Temps oficial |
Temps real |
Observacions |
24 (2ª veterana 45) |
Beatriz Domínguez |
46' 25" |
46' 16" |
MMP |
32 |
Silvia Martínez |
47' 57" |
47' 47" |
MMP |
126 |
Mª Ángeles Molano |
55' 10" |
55' 01" |
MMP |
217 |
Mª José Romero |
1h 02' 36" |
1h 02' 24" |
|
|
|
|
|
|
9 |
Nabi Abdelkader |
34' 53" |
34' 53" |
|
111 |
Rubén Fajardo |
38' 57" |
38' 52" |
|
357 |
José Castro |
43' 57" |
43' 45" |
|
431 |
Fernando Solanes |
44' 52" |
44' 41" |
debut |
549 |
José Luis Martín |
46' 42" |
45' 52" |
debut |
1074 |
Juan José Pérez |
56' 17" |
55' 03" |
|
9-6-13: Sant Celoni, control en pista
400 F: Mª Helena Gaeta 1'10"00