6-6-2012: Serrahima, Trofeu Campmany
200 F: Manuela Reboredo 28"11 (+0'4)
800 F: Laila Ruth Vivas 2'26"30, Laura Pelegrí 2'28"01
alçada F: Lauren Baker 1'50
200 M: Michel Gomis 25"05 (+0'5)
800 M:
VÍCTOR GARCIA 1'54"50 (RÈCORD DEL CLUB JÚNIOR), Èric Reüll 2'02"03, Carlos Rey 2'03"92
5000 M: Elías Pérez 16'26"66, Marc Grajal 16'37"41, David Campo 16'41"46, Nabi Abdelkader 16'41"54, Albert Cuartero 17'10"02, Xavi Carmona 17'12"80
400 tanques M: Pol Romano 1'06"02
9-6-2012: La Coruña, Campionat d' Espanya de marxa (G.P. de marxa Los Cantones)
Sènior F:
15. Raquel González (AAC) 1h 36'32" (7ª campionat d' Espanya, rècord del Maresme absolut)
9-6-2012: Tarragona, final del campionat de Catalunya infantil, aleví i benjamí
Infantil femení
150:
1ª IRENE REBOREDO 20"51 (1ª a semifinals amb 20"72)
alçada: 8. Ruth Díaz 1'35
triple: 12. Irene Reboredo 8'60
javelina:
1. EMMA PALÀ 29'08 (RÈCORD DEL CLUB)
Infantil masculí
80: 8è Martí Grau 11"54 (7è a semifinals amb 11"44
150: semifinals: 14è Oussama Blal 22"30
3000: 7è Ismael Adjar 10'51"89, 15è Dan Noah Vivas 11'41"08
80 tanques: semifinals: 13è Martí Grau 16"44
1000 obstacles: 5. Oussama Blal 3'18"57, 11. Nil Mas 3'29"11
alçada: 9. Pau Rey 1'41
javelina: 8. Oriol Miras 24'75
Aleví masculí
60: semifinals: 9è Arega Puig 9"41
600:
1. Víctor Ballesta 1'48"65, 6. Sergi Adalid 1'53"96
2000:
4. Marc Fernández 7'02"34 (rècord del club)
pilota:
1. AREGA PUIG 40'52 (RÈCORD DEL CLUB), 5. Arnau Espejo 32'80
2 km marxa: 12. Armand Mirmi 13'11"55, 14. David Sedano 13'30"04
9-6-2012: Barcelona, cursa per la integració (10 km)
68. Manuel Salido 37'58" oficial - 37'53" real
9-6-2012: 10 km de Pineda de Mar
Posició |
Atleta |
Temps oficial |
Temps real |
Observacions |
27 |
Ana Esther Fidalgo |
47' 16" |
46' 54" |
rècord del club veterà F40 |
37 |
Melani Ballesta |
48' 35" |
48' 15" |
1ª categoria F1 |
92 |
Silvia Martínez |
53' 10" |
52' 47" |
|
|
|
|
|
|
8 |
Elías Pérez |
34' 25" |
34' 23" |
3er sènior |
11 |
Nabi Abdelkader |
34' 47" |
34' 44" |
|
16 |
José Antonio de Paco |
35' 07" |
35' 07" |
corrent pel Grup Maratonià |
17 |
Marc Grajal |
35' 14" |
35' 11" |
2on categoria M1 |
32 |
Xavi Carmona |
36' 08" |
36' 03" |
rècord del club juvenil |
133 |
Rubén Fajardo |
39' 58" |
39' 53" |
|
236 |
Mariano Ruiz |
42' 04" |
41' 58" |
|
323 |
Javier Pérez |
43' 46" |
43' 38" |
marca personal |
429 |
Miki Sánchez |
45' 31" |
45' 22" |
|
539 |
Juan Antonio López Rojano |
47' 30" |
47' 19" |
|
612 |
José Antonio Ballesta |
48' 35" |
48' 15" |
acompanyant Melani Ballesta |
711 |
Alfred Torrents |
49' 54" |
49' 38" |
|
736 |
David Campo |
50' 19" |
50' 17" |
anava 1er al darrer km. però caigué marejat |
963 |
Álex Martínez |
54' 45" |
54' 24" |
|
10-6-2012: Calella, campionat de Catalunya veterà
F45
80 tanques:
1. LAURA ORTIZ 14"75 (-2'7 m/s), RÈCORD DEL CLUB
llargada:
1. LAURA ORTIZ 4'55 (+1'7)
F40
800:
2. Mª Helena Gaeta 2'31"05
pes:
1. GENI GARCIA 8'03 (RÈCORD DEL CLUB F4O I F35)
javelina:
2. Ana Esther Fidalgo 16'54 (rècord del club F40 i F35)
M65
1500:
3. Prudencio Pérez 5'51"16 (rècord del club)
5000:
2. Prudencio Pérez 21'37"01 (rècord del club)
pes (5 kf):
1. PRUDENCIO PÉREZ 8'10 (RÈCORD DEL CLUB)
M50
800:
1. JOAQUÍN JOYAS 2'14"15
100 tanques (0'914, vent -1'6):
3. Fran Chuan 25"16
M45
100 (vent -1'3 m/s): 4. Jordi Mirmi 12"88 (rècord del club)
200: 5. Jordi Mirmi 26"08 (vent -1'3). Fora de concurs, Martyn Baker 26"57 (-1'5)
400: fora de concurs, Martyn Maker 59"07
Alçada: fora de concurs, Martyn Baker 1'45 (iguala rècord del club) i José Marziani 1'39
M40
javelina:
2. David Cocera 41'81
10-6-2012: El Catllar, Eternal Running (11 km)
95. Eudald Correa 1h 28'51"
96. Carles Correa 1h 28'53" (1er cat. 3)
10-6-2012: Triatló de Zarautz
282. Sergi Martín 5h 14'01"