17-12-11: Sabadell, control cadet en pista coberta (matí)
600 F:
OUMAIMA BLAL 1'42"78 (RÈCORD DEL CLUB I MÍNIMA PEL CAMPIONAT D' ESPANYA), Sara Dorda 1'45"90, Noelia Rodríguez 2'33"13
60 M: Jordi Mirmi 8"63
300 M: Biel Mayans 42"53, Víctor Sedano 45"95, Jordi Mirmi 47"92
3000 M: Sergio Muñoz 11'03"92
17-12-11: Sabadell, control juvenil-júnior en pista coberta (tarda)
200 F: Manuela Reboredo 28"94
800 F: Laila Ruth Vivas 2'32"20, Laura Pelegrí 2'36"56
200 M: Joan Egea 24"06, Oriol Montero 24"09, Michel Gomis 26"14, Gabriel Chuan 26"33, Xavier Cruz 28"26
800 M: Carlos Rey 2'15"55
3000 M: Xavi Carmona 10'26"96
60 tanques juvenil M (0'914 m): Gabriel Chuan 11"03
llargada M: Xavier Cruz 4'55
18-12-11: Sabadell, absolut en pista coberta
60 M:
JORDI MIRMI 7"94 (RÈCORD DEL CLUB M45, M40 I M35)
1500 M:
ALBERT LÓPEZ 4'16"99 ( RÈCORD DE CATALUNYA M40)
18-12-11: Sabadell, Trofeu Sabadell de promoció en pista coberta
En negreta, els que han aconseguit rècords del club.
Infantil F
60:
Irene Reboredo 8"2, Ruth Díaz 8"9, Núria Reina 10"2, María Martínez 10"3
2000: Núria Reina 8'22"8, Naiara Serrano 9'21"2, María Martínez 9'41"7
alçada: Irene Reboredo 1'30, Ruth Díaz 1'20, Naiara Serrano nuls en 1'10
Aleví F
60:
Nadia Roncero 9"6, Mercè Sánchez 10"3, Carla Alfonso 10"4, Io Callarisa 10"6
2000:
Nadia Roncero 8'32"3, Mercè Sánchez 8'54"7, Carla Alfonso 9'31"9, Io Callarisa 9'52"2
Benjamí F
1000:
Yasmin Blal 4'44"4, María Sedano 5'03"7
llargada:
Yasmin Blal 1'78, Gisela Miras 1'72, María Sedano 1'63
Infantil M
60:
Oussama Blal 8"6, Ismael Adjar 9"0, Martí Grau i Dan Noah Vivas 9"1, Nil Mas 9"2, Juan Sánchez 9"8,
Samuel Gil 9"9, Oriol Miras 10"0, José Miguel García 10"2, Jorge Pedruzo 10"4
2000: Oussama Blal 7'15"2, Ismael Adjar 7'16"5, Dan Noah Vivas 7'27"6, Pol Bassons 7'33"8, Nil Mas 8'13"4
alçada: Pau Rey 1'30
perxa: Jorge Pedruzo nuls en 1'50
pes: Pol Bassons 6'93, Oriol Miras 5'92, Juan Sánchez 5'67, Samuel Gil 4'76, Martí Grau 4'76, José Miguel García 4'36
Aleví M
60:
Sergi Adalid 9"0, Víctor Ballesta 9"1, Arnau Espejo 9"8, Armand Mirmi i Raimon Guillén 10"0, Nil Distefano 10"2,
David Sedano 10"5, Carlos Chuan 10"6, Miquel Delgado 11"0, Pau de Haro 11"1
2000:
Marc Fernández 6'59"7, Víctor Ballesta 8'14"2, Miquel Delgado 8'49"1
llargada:
Sergi Adalid 3'49, Armand Mirmi 3'01, Raimon Guillén 2'87, David Sedano 2'79, Nil Distefano 2'75, Arnau Espejo 2'67, Carlos Chuan 2'55, Pau de Haro 2'14
Benjamí M
1000:
Raúl Gil 5'43"9
llargada:
Raúl Gil 1'38
18-12-11: Cros de Caldes de Malavella
Sènior F: 4. Natalia Rodríguez 19'43" (14 arribades)
Veterà F "A":
2. Ana Esther Fidalgo 23'14" (4 arribades)
Sènior M: 8. Abdelhamed El Harrak 30'36", 14. Mohamed Bentkib (Vic) 31'31" (32 arribats)
Veterà M "C": 4. José Castro 22'56", 5. Prudencio Pérez 23'45" (12 arribats)
Veterà M "B": 22. Carles Correa 24'24" (23 arribats)
Veterà M "A": 5. Manuel Vázquez 19'11", 24. Juan Pedro Sanz 23'13" (27 arribats)
Júnior M: 18. Albert Cuartero 20'15" (23 arribats)
Juvenil M: 20. Eudald Correa 21'27" (23 arribats)
18-12-11: Sansi de Viladecans (5 km)
238. Sonia Soriano 29'23" oficial - 29'00" real
836. Juan José Pérez 26'57" oficial - 26'08" real
18-12-11: Mitja marató de Salou
266. Francesc Garcia 1h 39'54" oficial - 1h 39'36" real (12è 50-59 anys)
18-12-11: Mitja marató de Vilanova
1214. Óscar López 2h 07'57" oficial - 2h 07'33" real
18-12-11: Cros de Yecla (Murcia)
Sènior F:
3. Gema Barrachina (VTiM)
18-12-11: Can Dragó, 24 hores d' atletisme per la marató de TV3
cursa de 10 km: 4. Rubén Fajardo 39'38"
18-12-11: Cros d' Alella
Open F:
1. LAILA RUTH VIVAS 16'48" (6 arribades)
Open M:
1. DAVID CAMPO (SMA) 17'08", 2. Marc Grajal 17'15", 12. Carlos Ramos 19'27" (35 arribats)
Aleví M:
1. MARC FERNÁNDEZ (19 arribats)