22-1-11: Sabadell, control juvenil i júnior en pista coberta
200 F: Manuela Reboredo 28"49
800 F: Laila Ruth Vivas 2'51"94
200 M: Ricard Baker 23"57, Oriol Montero 25"83, Joan Egea retirat
800 M: Víctor Garcia 2'04"48, Èric Reüll 2'06"00, Carlos Rey 2'19"62
3000 M: Eudald Correa 10'45"23
22-1-11: Sabadell, copa del Rei en pista coberta
200 M:
3. Pau Fradera (FCB) 22"25
800 M: 8. Jean Luc Mendes (AAC) 1'59"79
Relleu mixt:
1. F.C. BARCELONA (AMB PAU FRADERA) 4'26"06
1. F.C. Barcelona 102, 2. Playas Castellón 100, 3. Puerto Alicante 78... 8. A.A. Catalunya 45
22-1-11: Valencia, copa de la Reina en pista coberta
perxa F:
3. Mireia Bonjoch (FCB) 3'80
1. Valencia Terra i Mar 94'5, 2. F.C. Barcelona 77, 3. Puerto Alicante 63...
23-1-11: Cros d' Elgoibar (Guipúscoa)
Sènior F:
3. Gema Barrachina (VTiM)
Júnior F: 33. Laura Pelegrí 20'18", 35. Mar Margarit 20'51"
23-1-11: Sabadell, control absolut en pista coberta (matí i tarda)
800 F: Elisabeth Martínez (ISS l' Hospitalet) 2'17"69, Núria Andrés (AAC) 2'20"82
triple F: Lauren Baker 10'89
60 M: Jordi Mirmi Barranca 8"09
200 M: Jordi Mirmi Barranca 26"34
400 M: Martyn Baker 59"79
3000 M: David Campo 8'43"62
23-1-11: Barcelona, cursa del barri de Sant Antoni (10 kkm)
398. Jaume Planas 41'18", 512. Rubén Serna 42'25"
23-1-11: Cursa Festa Major d' hivern de Cabrera de Mar (4.333 metres)
7. Manuel Salido Llorente 17'27",
14. MARIANO RUIZ 18'18" (1er CATEGORIA E), 21. Javier Pérez 19'29",
22. Manuel Salido Pérez 19'39", 26. Samuel López 20'46", 27. Miguel Ángel Sánchez 20'49", 33. Josep Fuentes 21'43",
57. Óscar Pérez 25'12"
23-1-11: Santa Coloma de Gramanet, Cros escolar
Open M:
1. CARLOS RAMOS
23-1-11: Cros de Sabadell (campionat de Catalunya de veterans)
Veterà F +35: 13. Mª Helena Gaeta (15 participants)
Sènior F:
3. Natalia Rodríguez (7 participants)
Veterà M +60: 4. Prudencio Pérez (9 participants)
Veterà M +55: 16. Albert Artigas (19 participants)
Veterà M +50: 4. Joaquín Joyas (35 participants)
Veterà M +45: 7. Román Adalid, 10. Juan Ramón Muñoz (C.E. Penedès) (48 participants)
Veterà M +40: 6. Albert López, 10. Manuel Vázquez, 18. Nabi Abdelkader (50 participants)
Veterà M +35: 47. David Culebras (56 participants)
Popular M:
1. ABDELCHAMED EL HARRAKMiguel Ángel Gámez (81 participants)
Juvenil M: 5. Albert Cuartero (16 participants)
Aleví M:
2. Sergi Adalid (45 participants)