12-1-11: Serrahima, control d' hivern AAC-UBAE
60 F (0'0): Alba Grau 8"22, Manuela Reboredo 8"52
200 F: Manuela Reboredo 28"37 (0'0)
800 F: Núria Andrés (AAC) 2'21"83, Laura Pelegrí 2'37"87
llargada F: Lauren Baker 4'83 (0'0)
60 M (0'0): Marc Molina 7"55, Joan Egea 7"76
200 M (0'0): Ricard Baker 23"20, Joan Egea 24"98
400 M: Èric Reüll 56"16
1500 M: Víctor Garcia 4'15"56
15-1-11: El Prat, control de promoció
60 aleví M: Sergi Adalid 9"2, Pau Rey 9"6
alçada aleví M: Pau Rey 1'30, Sergi Adalid 1'05
15-1-11: Sabadell, control cadet en pista coberta
Noies
60: Alba Grau 8"41
300: Marina Martínez 56"45
600: Sara Dorda 1'55"07
3000: Oumaima Blal 12'02"75
60 tanques:
LAUREN BAKER 9"91 (RÈCORD DEL CLUB CADET)
triple: Lauren Baker 10'36, Alba Grau 9'47, Sara Dorda 9'30
Nois
60: Gabriel Chuan 8"17, Biel Mayans 8"22, Jordi Mirmi 9"10
300: Gabriel Chuan 43"48, Biel Mayans 44"00, Jordi Mirmi desqualificat
600: Sergio Muñoz 1'55"21, Arnau Monsech 1'56"03
60 tanques:
SERGIO MUÑOZ 12"30 (RÈCORD DEL CLUB CADET)
16-1-11: Sabadell, prèvia campionat de Catalunya de relleus cadet i infantil en pista coberta
4 x 200 cadet F:
8. Lauren Baker, Sara Dorda, Alexandra López, Alba Grau 1'55"74 (rècord del club)
4 x 200 infantil F: 17. Alba Sans, Paula Sánchez, Ruth Díaz, Mariona Murcia 2'12"62
4 x 200 cadet M: 15. Arnau Monsech, Marc Lopera, Biel Mayans, Gabriel Chuan 1'53"15
4 x 200 infantil M: 12. Carles Fernández, Martí Grau, Oriol de Ramon, Víctor Sedano 2'05"58
16-1-11: Mitja marató de Terrassa
Nota important: els temps que posem són els reals, no els oficials, perquè aquests no figuren a la classificació. Per tant, aquestes marques no són vàlides de cara als rankings.
95. Ana Esther Fidalgo 1h 51'27", 125. Olga López 1h 59'03", 131. Silvia Martínez 2h 00'32"
25. Manuel Vázquez 1h 14'37", 31. Elías Pérez 1h 15'40", 609. Rubén Serna 1h 32'50",
747. José Antonio Ballesta 1h 35'50", 950. Francesc Garcia Alvarado 1h 39'05", 1134. Óscar López 1h 41'59"
16-1-11: Mollet del Vallès, cursa popular de Sant Vicenç (10 km)
43. Eudald Correa (Maimakansu) 40'18" (3er cat. A), 180, Carles Correa (Maimakansu) 46'10",
245. José Ángel Rodríguez 47'39", 563. Juan José Pérez 55'15"
16-1-11: Cros d' Itálica (Sevilla)
Sènior F: 14. Gema Barrachina (VTiM)
16-1-11: Sabadell, control absolut en pista coberta
800 M: Lluís Ignasi Ramon 2'09"13
16-1-11: Cros de Vic (campionat de Catalunya de cros curt per equips
Veterà M45:
2. Prudencio Pérez 28'25" (3 participants)
Veterà M35:
3. Agustí Bartrés 22'50" (9 participants)
Júnior F: 6. Laura Pelegrí 16'29", 7. Mar Margarit 16'40" (7 participants)
Juvenil M: 20. Albert Cuartero 20'31" (33 participants)
16-1-11: Cros de Calella
Open F 3. Laila Ruth Vivas 15'31", 4. Maria Mas 15'45" (5 participants)
Cadet F 1. OUMAIMA BLAL 6'17", 6. Nathalie Mendes, 8. Patricia Mas (9 participants)
Infantil F8. Irene Reboredo 7'06", 9. Anna Fernández 7'07", 10. Paula Raymond de la Nogareda 7'10",
15. Júlia Junoy, 24. Nuria Reina, 32. Laura Cerdà (34 participants)
Aleví F6. María Martínez 4'37", 21. Anna Díaz (50 participants)
Benjamí F
9. Yasmin Blal 5'30", 12. Io Callarisa 5'36", 13. Carla Alfonso 5'44",
18. Núria Carbó (41 participants)
Open M1. ABDELCHAMED EL HARRAK 15'20", 4. Redouan El Ghali 15'46", 7. Nabi Abdelkader 16'16",
27. Carlos Rey, 28. David Cocera (43 participants)
Cadet M8. Sergio Muñoz 14'59", 19. Alejandro Muñoz (19 participants)
Infantil M
8. Dan Noah Vivas 6'18", 10. Pol Bassons 6'21", 28. Javier Ferrer,
33. Sergi López (33 participants)
Aleví M1. OUSSAMA BLAL 5'40", 2. Sergi Adalid 5'41", 4. Ismael Adjar 6'03", 8. Pau Rey 6'10", 9. Gerard Chiva 6'11",
17. Jorge Pedruzo, 21. José Miguel García, 23. Víctor Ballesta, 35. Oriol Miras, 38. Juan Sánchez,
39. Nil Distefano (61 participants)
Benjamí M11. Arnau Espejo 4'50", 15. Iván López 5'05", 21. Martín Sayago,
23. Gerard Sánchez (56 participants)
Pre-benjamí M14. Xavier Álvarez 3'17" (33 participants)